Polityka jakości

f03.jpgNa pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów. Dokładamy starań aby nasze wyroby reprezentowały wysoką jakość, spełniały wymagania technologiczne stawiane przez naszych Klientów, były przyjazne środowisku i bezpieczne w użyciu.

Na bieżąco monitorujemy przebieg procesu produkcji na każdym etapie, od przyjęcia surowca do wysyłki gotowych wyrobów. Wszystkie kluczowe informacje dotyczące łańcucha produkcyjnego są zawarte w założeniach naszej polityki jakości - od warunków magazynowania, poprzez cały proces produkcyjny aż po identyfikowalność. Nieocenionym źródłem informacji w zakresie optymalizacji są dla nas audyty ze strony naszych Klientów i jednostek certyfikujących. Pomaga nam to w doskonaleniu skuteczności systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Nie wystarcza nam spełnianie norm, chcemy robić więcej. Jesteśmy dostawcą opakowań do wielu firm branży spożywczej, nasze opakowania trafiają ostatecznie do tysięcy domów. Dbamy o higienę na każdym kroku, taką zasadę przekazujemy naszym pracownikom. Dbamy o porządek, szkolimy, rozmawiamy. Tak aby higiena i porządek stały się nawykiem. 

Dbamy o wysoką sprawność wszystkich ciągów produkcyjnych. Wykorzystujemy automatyzację również po to aby eliminować punkty wrażliwe na nieostrożność czy słabość ludzką. Lecz jednocześnie zdajemy sobie sprawę że to właśnie ludzie są najwyższą wartością naszej firmy. Nasz sukces zależy od świadomego przestrzegania najwyższych standardów na każdym stanowisku pracy.
Unison Opakowania Sp. z o.o.
Bydlino, ul. Leśna 10
76-200 Słupsk

+48 791 233 605
biuro@unison-opakowania.pl
© Unison Opakowania. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk